O nás

Profil firmy RP Service s.r.o.

Spoločnosť RP Service s.r.o. predstavuje model silnej firmy, ktorej zamestnanci sú vedení k osobnému a individuálnemu prístupu ku každému zákazníkovi. Ponúkame Vám svoje dlhoročné skúsenosti so servisom a údržbou vozidiel. Cieľom nášho snaženia bol a vždy bude spokojný zákazník. 

Poskytujeme servis osobných a úžitkových vozidiel všetkých typov a značiek. Hlavná špecializácia áut je MB, VW Group. Profesionálna diagnostika vozidiel MB s SD Conect a Profesionalna diagnostika VW group. Multiznačková diagnostika ostatných značiek vozidiel. Klampiarske, lakovnícke a všetky mechanické prace na vozidlách, výmeny olejov, brzdových doštičiek a kotúčov, spojky, turbá, podvozkových častí a elektronických dielov. Vykonávame montáž multimediálnych autorádií a parkovacích kamier, centrálneho zamykania a autoalarmov a iných zabezpečovacích zariadení. Ďalej poskytujeme opravy alternátorov, štartérov, výmeny autobatérií a opravy elektroinštalácie. 

Naša spoločnosť kladie veľký dôraz na spokojnosť klientov, ktorým ponúka nadštandardné služby za štandardné ceny. Pevne veríme, že Vás naša ponuka zaujala. V prípade záujmu alebo akýchkoľvek otázok nás prosím kontaktujte na uvedených telefónnych číslach.